آینده ,خواهیم ,نمی­دانند ,کمپین ,دهید ,دانشجویان ,هنوز نمی­دانند ,برای استخدام ,آشنا نیستند ,آینده شغلی ,برای آینده

تعدادی از شرکتها و کارخانجات تعطیل شده­اند، تعدادی دیگر نیروهای خود را اخراج کرده­اند و دانشگاهها هزاران دانشجو را به سوی این بازار کار آشفته می­فرستند. 30نفر از هر 100دانشجو بیکار هستند. شما نیز به این بیکاران خواهید پیوست و بعد از دانشگاه تازه خواهید فهمید که باید مدت­ها دنبال یک کار مناسب بگردید. اما راه دیگری نیز هست. این راه را ما به شما نشان خواهیم داد؛ آینده را باید پیش­بینی کنید و بهترین راه برای پیش­بینی آینده ساختن آن است. آینده­ای که معلوم نیست چه اتفاقاتی در آن خواهد افتاد. فقط کسانی موفق خواهند شد که برای این آینده آماده شده و در کنار مدیران ارشد دانش، با اقتدار کامل به پیشواز آن بروند. بعد از سالها تجربه عملی در صنایع مختلف و مشاوره هزاران کارجو، کارآفرین و صاحبان مشاغل و همچنین اطلاعات خاصی که از آینده اقتصاد و سرنوشت بازار کار ایران داریم، به شما خواهیم گفت که چه کارهایی برای آینده شغلی خود انجام دهید هم برای استخدام شدن و هم شروع یک کسب و کار و تا رسیدن به موفقیت، در کنارتان خواهیم ماند. اگر این تکنیکها را ندانید بهترین نخواهید شد.

" بخت با شجاعان یار است، آن­هایی که از جای خود می­جنبند  گاهی می­بازند. آن­هایی که نمی­جنبند همیشه می­بازند. "

بسیاری از دانشجویان هنوز با استانداردهای رشته خود آشنا نیستند!، یا خیلی­ها نمی­دانند صاحبان صنعت چه انتظاری از آنها دارند! رشته­های روانشناسی هنوز نمی­دانند در دوران دانشگاه باید تکنیک­های عملی را یاد بگیرند و به دنبال مجوزهای کاری خود باشند! دانشجویان حسابداری هنوز کار عملی نکرده­اند و متاسفانه بعضی از آنها حتی با نرم­افزار اکسل آشنا نیستند یا قوانین کار و مالیات­ها را نمی­دانند! غافل از آنکه در صنعت همین­ها را از آنها می­خواهند! رشته­های فنی و مهندسی هنوز اسم استانداردهای مهندسی را هم نشنیده­اند و با بعضی از نرم­افزارهای تخصصی خود آشنا نیستند! رشته­های کامپیوتر هنوز نمی­دانند با دانستن و یادگیری چند تخصص ساده، می­توانند میلیاردها تومان درآمد داشته باشند، رشته­های زبان هنوز نمی­دانند با داشتن یک دفتر مجازی می­توانند درآمد خوبی به دست بیاورند. تعدادی از دانشجویان خلاق و ایده­پرداز راه تجاری­کردن ایده­ها و اختراعات خود را نمی­دانند، راه جذب سرمایه را نمی­شناسند و روش گرفتن وام را یاد نگرفته­اند! اگر شما هم برای آینده شغلی خود نقشه­ای ندارید،  نگران نباشید چون برای همه برنامه داریم بیایید به "کمپین اشتغال دانشجویان" بپیوندید.

در این کمپین عملی و کاربردی اشتغال:

 • کسی خلاقیت شما را پرورش خواهد داد، که خود "نشان ملی خلاقیت و نوآوری" دارد!
 • کسی مشاور تجاری­سازی اختراع و ایده شما خواهد شد که اختراع کرده و تجاری سازی را کامل می­داند! فارغ­التحصیل دانشگاه صنعتی شریف است.
 • برای استخدام نماینده ویژه منابع انسانی و مشاور بیش از 2000نفر کارجو و کارآفرین در ایران کنار شماست.
 • برای کارآفرینی متخصص­هایی کنار شما هستند که سالها مشاور و طراح کسب و کار بوده­اند. (با مدل کسب و کار کوانتومی)
 • اگر کم­آوردید متخصصین ما روحیه را به شما تزریق خواهند کرد! تا با اقتدار و با شکوه به سوی هدف و رویای خودتان بروید!
 • هدفهای استخدامی هر رشته مشخص شده و سوالات استخدامی سازمان­ها و ارگانها به صورت رایگان به شما داده خواهد شد.
 • تمام کارهای ما کاملا در دنیای واقعی و کاربردی هستند، یعنی فقط حرف و کتاب و آموزش تئوری نیستند بلکه میدان ما، میدان عمل است. حتی سابقه کار برای شما درست خواهیم کرد! چگونه؟ خواهید فهمید، عجله نکنید!
 • نیازی به خریدن کتاب­های موفقیت ندارید، چون راز اصلی موفقیت را به شما می­گوییم! خلاصه تمام کتابها را هم را به شما خواهیم داد!
 • صدها نمونه طرح توجیهی، صدها روش فرآیند تولید انواع محصولات و هر چه برای موفقیت شما نیاز است به همراه مشاوره و به صورت رایگان تقدیم شما خواهیم کرد. اولین اقدام تصمیم شماست که در این مرحله نیز کمک خواهیم کرد تصمیم درست را بگیرید!
 • هر کس قصه خودش را دارد،100 فارغ­التحصیل یک رشته مشابه، 100 روش متفاوت و اختصاصی خواهند داشت!
 •  استخدام در ایران یا کشورهای دیگر، شروع کسب و کار شخصی خودتان یا همکاری با پروژه­های شرکت نتیجه ثبت­نام در کمپین است!
 • کسب و کارهای جدید، ایده اختصاصی برای شرایط شما،کسب و کار حتی با صفرهزارتومان هدیه ما به ثبت­نام کنندگان در این کمپین است...!

 

مراحل ثبت­نام:(شماره های پشتیبانی و مشاوره رایگان برای ثبت نام: 45367782 09124639201-09375403727)

 1. فرم QB را پر کنید.
 2. واریز هزینه به صورت حضوری یا غیرحضوری براساس پکیج انتخابی از جدول SP.

پرداخت غیر حضوری: وجه را به یکی از شماره کارت­های زیر انتقال دهید. 

کارت به کارت: 6037691558678108  بانک صادرات شعبه دانشگاه صنعتی شریف(فرهاد شهسواری، مدیرعامل)

فرم QB را به همراه 2 قطعه عکس، کپی مدارک تحصیلی، فیش واریزهزینه و کپی مدارک مهارتی به صورت حضوری به دفترشماره1 شرکت تحویل دهید یا اسکن مدارک مذکور را به آدرس  sheninco@yahoo.com     و  infosheninco@gmail.com ارسال نمایید.

منبع اصلی مطلب : کارآفرینان شریف صنعت(ثبت 1656)
برچسب ها : آینده ,خواهیم ,نمی­دانند ,کمپین ,دهید ,دانشجویان ,هنوز نمی­دانند ,برای استخدام ,آشنا نیستند ,آینده شغلی ,برای آینده
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : چه کارهایی برای آینده شغلی خود انجام دهید هم برای استخدام شدن و هم شروع یک کسب و کار و تا رسیدن به م